Sklep Ogrodniczy - Nasiona Warzyw
ILOŚĆ
0
KWOTA
0.00

ZWALCZANIE OWADÓW I SZKODNIKÓW

1 - 10 z 60
ABC płynny preparat na mrówki / ABC dla domu i ogrodu ABC płynny preparat na mrówki / ABC dla domu i ogrodu

 

Płynny preparat przeznaczony do zwalczania wszystkich gatunków mrówek występujących w domu i ogrodzie.

 

Opakowanie: 600 ml

Cena: 
19.90PLN
AEROZOL NA MUCHY I KOMARY MUCHOSPRAY 250 ml / BROS AEROZOL NA MUCHY I KOMARY MUCHOSPRAY 250 ml / BROS

Preparat w aerozolu do zwalczania owadów latających. Zestawienie kilku nowoczesnych substancji aktywnych pozwoliło osiągnąć zarówno błyskawiczne działanie (efekt 'knock-down'), jak i skuteczność tam, gdzie owady uodporniły się na dotychczas stosowane preparaty.


Opakowanie: 250 ml

Cena: 
5.90PLN
AFANISEP PYLISTY 100 g NA KARALUCHY, KARACZANY, MRÓWKI I RYBIKI AFANISEP PYLISTY 100 g NA KARALUCHY, KARACZANY, MRÓWKI I RYBIKI

Wygodny w użyciu proszek owadobójczy skutecznie zwalczający owady biegające. Eliminuje występujące w pomieszczeniach karaluchy, prusaki, pluskwy, pchły, mrówki, rybiki cukrowe, mole i inne owady. Najlepszy efekt uzyskuje się stosując środek co dwa tygodnie. Preparat pozostawiony w szczelinach zabezpiecza przed inwazją owadów przez kilka miesięcy.


Opakowanie: 100 g

BRAK
TOWARU
Cena: 
5.50PLN
ANT STOP ŚRODEK NA PAJĄKI I INNE STAWONOGI 750 ml / SUBSTRAL ANT STOP ŚRODEK NA PAJĄKI I INNE STAWONOGI 750 ml / SUBSTRAL

Zwalcza pająki. Tworzy barierę. Jedyny gotowy do użytku zarejestrowany przeciwko pająkom. Do stosowania na zewnątrz i wewnątrz. Natychmiastowy efekt. Na powierzchniach nieprzepuszczalnych pozostaje przez kilka miesięcy. Gotowy do użycia.


Pojemność: 750 ml

BRAK
TOWARU
Cena: 
18.50PLN
AROX ŻEL NA KOMARY I KLESZCZE DEET 50 ml AROX ŻEL NA KOMARY I KLESZCZE DEET 50 ml

Preparat w postaci żelu do odstraszania komarów, kleszczy i innych owadów kłujących.

 

Opakowanie: 50 ml

Cena: 
8.00PLN
ASCYP 10 WP 25 g NA KARALUCHY, KOMARY, MRÓWKI I MUCHY ASCYP 10 WP 25 g NA KARALUCHY, KOMARY, MRÓWKI I MUCHY

Preparat owadobójczy w postaci proszku do sporządzania zawiesiny wodnej. Przeznaczony do zwalczania owadów biegających (prusaków, karaluchów, pluskiew, różnych gatunków mrówek, rybików cukrowych) i latających (much, komarów, moli) w pomieszczeniach mieszkalnych, użyteczności publicznej, przetwórstwa spożywczego i w innych, gdzie wymagane jest stosowanie środków ochrony zdrowia publicznego.


Opakowanie: 25 g

Cena: 
9.00PLN
BAYER BLATTANEX ŻEL 5G NA KARALUCHY I PRUSAKI BAYER BLATTANEX ŻEL 5G NA KARALUCHY I PRUSAKI

Blattanex Gel przeznaczony jest do zwalczania karaluchów i prusaków w domach, mieszkaniach, pomieszczeniach biurowych, użyteczności publicznej, itp. Jest szczególnie użyteczny w miejscach wymagających specjalnej ostrożności przy zabiegach dezynsekcji.


Opakowanie: 5 g

Cena: 
17.50PLN
DWUSKŁADNIK NA MUCHY 2 w1 20 g + 100 ml / AROX DWUSKŁADNIK NA MUCHY 2 w1 20 g + 100 ml / AROX

Preparat dwuskładnikowy (proszek owadobójczy + płyn) przeznaczony jest do zwalczania much w pomieszczeniach mieszkalnych oraz użyteczności publicznej (sklepy, restauracje, piekarnie, magazyny, obory, chlewnie, kurniki).


Opakowanie: proszek 20 g + płyn 100 ml

Cena: 
9.80PLN
DYSK NA MOLE KWIAT POMARAŃCZY NA 6 MIESIĘCY / BROS DYSK NA MOLE KWIAT POMARAŃCZY NA 6 MIESIĘCY / BROS

Dysk skutecznie zwalcza mole odzieżowe (osobniki dorosłe, jaja i larwy) w szafach, szufladach i garderobach. Nadaje delikatny zapach i chroni ubrania do 6 miesięcy.


Zapach: kwiat pomarańczy

Cena: 
2.60PLN
DYSK NA MOLE LAWENDA NA 6 MIESIĘCY / BROS DYSK NA MOLE LAWENDA NA 6 MIESIĘCY / BROS

Dysk skutecznie zwalcza mole odzieżowe (osobniki dorosłe, jaja i larwy) w szafach, szufladach i garderobach. Nadaje delikatny zapach i chroni ubrania do 6 miesięcy.


Zapach: lawenda

Cena: 
2.60PLN

Logowanie

Email:
 
Hasło: 
» nie pamiętasz hasła?
 
 
Zakładanie konta
Dokonywanie zakupów w sklepie jest możliwe bez rejestracji i logowania. Zakładając konto zyskujesz możliwość korzystania z atrakcyjnych rabatów.

Płatność

 

Wysyłka


 

Partnerzy