Sklep Ogrodniczy - Nasiona Warzyw
ILOŚĆ
0
KWOTA
0.00

RZEŻUCHA - NASIONA NA KIEŁKI 250 g

NWL154
PRODUCENT:

Kiełki rzeżuchy są doskonałym źródłem potrzebnych naszemu organizmowi witamin, charakteryzują się zwłaszcza dużą zawartością witaminy C. Rzeżuchę szególnie powinniśmy spożywać zimą oraz wczesną wiosną gdy trudno o pełnowartościowe warzywa. Spożywanie kiełków rzeżuchy zalecane jest gdy czujemy się słabo, kiepsko znosimy zmiany temperatur, mamy szarą cerę i matowe włosy. Rzeżucha uzupełnia niedobory witaminy C - cennego przeciwutleniacza zwłaszcza u palaczy. Bogata jest także w witaminy A, B, PP oraz K. Ze względu na dużą zawartość soli mineralnych, żelaza i magnezu rzeżucha powinna byc obecna w diecie kobiet w ciąży, dzieci oraz osób z dolegliwościami reumatycznymi, przy anemii, bronchicie, osteoporozie, chorobie wieńcowej i zaburzeniach krążenia.


Opakowanie: 250 g

karta produktu
PRODUKT
NIEDOSTĘPNY
Cena: 
5.00PLN

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również

RZODKIEWKA - NASIONA NA KIEŁKI 250g RZODKIEWKA - NASIONA NA KIEŁKI 500g BROKUŁ - NASIONA NA KIEŁKI 100 g RZEŻUCHA - NASIONA NA KIEŁKI 500 g
Cena: 
9.00PLN
Cena: 
15.00PLN
Cena: 
12.00PLN
Cena: 
9.00PLN

Logowanie

Email:
 
Hasło: 
» nie pamiętasz hasła?
 
 
Zakładanie konta
Dokonywanie zakupów w sklepie jest możliwe bez rejestracji i logowania. Zakładając konto zyskujesz możliwość korzystania z atrakcyjnych rabatów.

Płatność

 

Wysyłka


 

Partnerzy