Sklep Ogrodniczy - Nasiona Warzyw
ILOŚĆ
0
KWOTA
0.00

NAWÓZ OBORNIK OWCZY GRANULOWANY FLOROVIT 4L/3,2KG DO UPRAW EKOLOGICZNYCH

N91
PRODUCENT: FLOROVIT

Florovit obornik granulowany owczy to w 100% nawóz naturalny pochodzenia zwierzęcego do każdego rodzaju roślin ogrodowych. Dzięki nowoczesnej technologi przetwarzania i oczyszczania obornik zachowuje wszystkie substancje próchnicze, odżywcze i mineralne a jednocześnie pozbawiony jest patogenów oraz nasion chwastów. Nawóz rozpada się stopniowo uwalniając składniki odżywcze oraz substancje humusowe, które wpływają na poprawę struktury gleby. Stosuje się go w ogrodach, na działkach, na terenach zielonych a także na glebach zakwaszonych i zdegradowanych. Możemy do stosować do upraw warzyw, owoców, kwiatów a także iglaków. Może być stosowany na trawnikach. Dzięki zawartości związków organicznych obornik ten korzystnie wpływa na ukorzenienie roślin, wzrost plonów, ogranicza także rozwój szkodliwych dla roślin chorób. Nawóz ten jako jedyny obornik owczy na rynku został zakwalifikowany przez Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa w Puławach do stosowania w rolnictwie ekologicznym.


Opakowanie: 3,2kg / 4L


Wystarcza na 28 m2

karta produktu
PRODUKT
NIEDOSTĘPNY
Cena: 
13.90PLN

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również

!!! WYSYŁKA ZA 1 GROSZ !!! OBORNIK GRANULOWANY FERTIGO 20L NAWÓZ OBORNIK OWCZY GRANULOWANY FLOROVIT 10L/8KG DO UPRAW EKOLOGICZNYCH NAWÓZ OBORNIK KURZY GRANULOWANY FLOROVIT 4,5L/3,1KG OBORNIK BYDLĘCY GRANULOWANY BIOPOL 10 LITRÓW
Cena: 
37.99PLN
Cena: 
22.50PLN
Cena: 
13.50PLN
Cena: 
11.50PLN

Logowanie

Email:
 
Hasło: 
» nie pamiętasz hasła?
 
 
Zakładanie konta
Dokonywanie zakupów w sklepie jest możliwe bez rejestracji i logowania. Zakładając konto zyskujesz możliwość korzystania z atrakcyjnych rabatów.

Płatność

 

Wysyłka


 

Partnerzy