Sklep Ogrodniczy - Nasiona Warzyw
ILOŚĆ
0
KWOTA
0.00

NAWÓZ OBORNIK KOŃSKI GRANULOWANY FLOROVIT 10L/6KG

N98
PRODUCENT: FLOROVIT

Florovit obornik granulowany koński to w 100% nawóz naturalny pochodzenia zwierzęcego do każdego rodzaju roślin ogrodowych. Dzięki nowoczesnej technologi przetwarzania i oczyszczania obornik zachowuje wszystkie substancje próchnicze, odżywcze i mineralne a jednocześnie pozbawiony jest patogenów oraz nasion chwastów. Nawóz rozpada się stopniowo uwalniając składniki odżywcze oraz substancje humusowe, które wpływają na poprawę struktury gleby. Stosuje się go w ogrodach, na działkach, na terenach zielonych a także na glebach zakwaszonych i zdegradowanych. Możemy do stosować do upraw warzyw, owoców, kwiatów a także iglaków. Może być stosowany na trawnikach. Dzięki zawartości związków organicznych obornik ten korzystnie wpływa na ukorzenienie roślin, wzrost plonów, ogranicza także rozwój szkodliwych dla roślin chorób.


Opakowanie: 6kg / 10L


Wystarcza na 60 m2

karta produktu
PRODUKT
NIEDOSTĘPNY
Cena: 
22.50PLN

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również

OBORNIK GRANULOWANY / DOKTOR O'GRODNIK FERTIGO 5l OBORNIK BYDLĘCY GRANULOWANY BIOPOL 10 LITRÓW !!! WYSYŁKA ZA 1 GROSZ !!! OBORNIK GRANULOWANY FERTIGO 20L NAWÓZ OBORNIK BYDLĘCY GRANULOWANY FLOROVIT 10L/6KG
Cena: 
12.70PLN
Cena: 
11.50PLN
Cena: 
37.99PLN
Cena: 
18.90PLN

Logowanie

Email:
 
Hasło: 
» nie pamiętasz hasła?
 
 
Zakładanie konta
Dokonywanie zakupów w sklepie jest możliwe bez rejestracji i logowania. Zakładając konto zyskujesz możliwość korzystania z atrakcyjnych rabatów.

Płatność

 

Wysyłka


 

Partnerzy