Sklep Ogrodniczy - Nasiona Warzyw
ILOŚĆ
0
KWOTA
0.00

NAWÓZ DO IGLAKÓW / FRUCTUS 5 kg

N59
PRODUCENT: FRUCTUS

Nawóz mineralny w formie granulatu przeznaczony do nawożenia drzew i krzewów iglastych oraz innych kwasolubnych roślin ozdobnych. Zapewnia soczyste wybarwienie nawożonych roślin, zrównoważony wzrost i rozwój oraz odpowiednią zimotrwałość. U roślin iglastych zapobiega również brązowieniu igieł.


Zasady stosowania:


Nawóz można stosować w ogrodach i parkach (pod rośliny rosnące w miejscu stałym) w okresie od wczesnej wiosny do końca sierpnia. Dawkę roczną zaleca się podzielić na dwie części:


- pierwszą zastosować wczesną wiosną wraz z ruszeniem wegetacji


- drugą w okresie czerwiec - wrzesień


Nawóz rozsiewać należy równomiernie w promieniu nieco przekraczającym obrys korony drzewa lub krzewu. Po wykonaniu zabiegu nawożoną powierzchnię należy podlać odpowiednia ilością wody.


W szkółkarstwie, w uprawie zagonowej dopuszcza się zastosowanie całej dawki rocznej (ok. 0,8 - 1,0 kg/10 m2) jednorazowo przed sadzeniem roślin lub wysiewem nasion. Nawóz należy wymieszać z glebą na głębokości około 15 cm. Przygotowując podłoże torfowe lub torfowo-korowe do upraw pojemnikowych nawóz należy dokładnie wymieszać z całą objętością podłoża.


Dawki nawozu:


- w ogrodach oraz parkach: 0,8 - 1,0 kg/10 m2


- w szkółkarstwie: 0,8 - 1,0 kg/10 m2


- w uprawie pojemnikowej: 1,0 - 2,0 kg/10 m2


Skład:


azot (N): 5%


fosfor (P2O5): 6%


potas (K2O): 10%


wapń (CaO): 2%


magnez (MgO): 5%


siarka (SO3): 25%


+ mikroskładniki (bor, miedź, żelazo, mangan, molibden, cynk)


Opakowanie: 5 kg

karta produktu
PRODUKT
DOSTĘPNY
Cena: 
18.25PLN

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również

NAWÓZ DO ROŚLIN IGLASTYCH OGRÓD START 10 KG NAWÓZ DO ROŚLIN IGLASTYCH / FLOROVIT 1l NAWÓZ YARA VILA 3 MIESIĄCE DO ROŚLIN IGLASTYCH 5KG NAWÓZ DO IGLAKÓW I TUI 1KG OGRÓD START
Cena: 
33.00PLN
Cena: 
9.50PLN
Cena: 
48.50PLN
Cena: 
6.00PLN

Logowanie

Email:
 
Hasło: 
» nie pamiętasz hasła?
 
 
Zakładanie konta
Dokonywanie zakupów w sklepie jest możliwe bez rejestracji i logowania. Zakładając konto zyskujesz możliwość korzystania z atrakcyjnych rabatów.

Płatność

 

Wysyłka


 

Partnerzy