Sklep Ogrodniczy - Nasiona Warzyw
ILOŚĆ
0
KWOTA
0.00

NASIONA NA KIEŁKI - FASOLA MUNG 40G

NWL319
PRODUCENT: LEGUTKO

Opakownie: 40 g


Fasola Mung należy do najważniejszych warzyw strąkowych Chin i jest tam powszechnie użytkowana. Kiełki tej fasoli są bardzo smaczne i jędrne. Stanowią bogate źródło białka oraz składników mineralnych: potasu, fosforu, wapnia, magnezu, sodu, cynku i witamin: E, B2, B1, B6, B3. Podobno obniżają poziom "złego cholesterolu". Najlepiej spożywać je w postaci surówek, sałatek, jako dodatek do kanapek.


Sposób produkcji kiełków: wypłukane nasiona wsypać do czystego słoika i zalać na kilka godzin letnią, przegotowaną wodą. Następnie wodę zlać, nasiona przepłukać, nakryć słoik gazą, obwiązać i ustawić w ciepłym miejscu. Kiełki przepłukiwać i zlewać wodę dwa razy dziennie. Po 3-5 dniach kiełki są gotowe do spożycia.

karta produktu
PRODUKT
NIEDOSTĘPNY
Cena: 
1.90PLN

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również

RZODKIEWKA - NASIONA NA KIEŁKI 250g RZEŻUCHA - NASIONA NA KIEŁKI 500 g NASIONA NA KIEŁKI - MIESZANKA PIKANTNA 30G RZEŻUCHA - NASIONA NA KIEŁKI 250 g
Cena: 
9.00PLN
Cena: 
9.00PLN
Cena: 
1.50PLN
Cena: 
5.00PLN

Logowanie

Email:
 
Hasło: 
» nie pamiętasz hasła?
 
 
Zakładanie konta
Dokonywanie zakupów w sklepie jest możliwe bez rejestracji i logowania. Zakładając konto zyskujesz możliwość korzystania z atrakcyjnych rabatów.

Płatność

 

Wysyłka


 

Partnerzy