Sklep Ogrodniczy - Nasiona Warzyw
ILOŚĆ
0
KWOTA
0.00

BAYER INFINITO 687,5 SC 25 ml NA ZARAZĘ ZIEMNIAKA

BAY-157
PRODUCENT: BAYER

Środek grzybobójczy przeznaczony do zwalczania zarazy ziemniaka oraz mączniaków rzekomych. Działa zapobiegawczo oraz interwencyjnie. Ma działanie systemiczne. INFINITO dzięki właściwościom systemiczno--wgłębnym w pełni chroni liście, łodygi, bulwy i nowe przyrosty. Charakteryzuje się bardzo skutecznym działaniem antysporulacyjnym - hamującym zarodnikowanie i rozprzestrzenianie się zarazy ziemniaka. INFINITO po wyschnięciu na powierzchni liścia, pozostaje odporny na zmycie przez deszcz. Pobieranie jest jednakowo efektywne w niskich i wysokich temperaturach, a fluopikolid jest bardzo stabilny i odporny na fotodegradację nawet przy silnym nasłonecznieniu. INFINITO może być stosowany od początku intensywnego wzrostu części nadziemnych aż do fazy początku zasychania naci.  Wyjątkowo skutecznie zwalcza agresywne typy zarazy ziemniaka. Działa zapobiegawczo, leczniczo i wyniszczająco. Elastyczny w stosowaniu, zależnie od programu ochrony. Doskonały profil toksykologiczny i ekotoksykologiczny. Do stosowania na: ziemniak, ogórek, cebula, czosnek, szalotka.


Pojemność: 25 ml

karta produktu
PRODUKT
DOSTĘPNY
Cena: 
10.50PLN

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również

SYLLIT 65WP 10g NA KĘDZIERZAWOŚĆ I PARCHA / SUBSTRAL SUMIN RIDOMIL GOLD MZ 67,8 WG 100 g NA ZARAZĘ I ALTERIOZĘ SUMIN AMISTAR 250 SC 20 ml OPRYSK GRZYBOBÓJCZY SWITCH 62,5 WG 5 g / AGRECOL
Cena: 
8.50PLN
Cena: 
19.00PLN
Cena: 
14.50PLN
Cena: 
9.50PLN

Logowanie

Email:
 
Hasło: 
» nie pamiętasz hasła?
 
 
Zakładanie konta
Dokonywanie zakupów w sklepie jest możliwe bez rejestracji i logowania. Zakładając konto zyskujesz możliwość korzystania z atrakcyjnych rabatów.

Płatność

 

Wysyłka


 

Partnerzy