Sklep Ogrodniczy - Nasiona Warzyw
ILOŚĆ
0
KWOTA
0.00

BAYER INFINITO 687,5 SC 25 ml NA ZARAZĘ ZIEMNIAKA

BAY-157
PRODUCENT: BAYER

Środek grzybobójczy przeznaczony do zwalczania zarazy ziemniaka oraz mączniaków rzekomych. Działa zapobiegawczo oraz interwencyjnie. Ma działanie systemiczne. INFINITO dzięki właściwościom systemiczno--wgłębnym w pełni chroni liście, łodygi, bulwy i nowe przyrosty. Charakteryzuje się bardzo skutecznym działaniem antysporulacyjnym - hamującym zarodnikowanie i rozprzestrzenianie się zarazy ziemniaka. INFINITO po wyschnięciu na powierzchni liścia, pozostaje odporny na zmycie przez deszcz. Pobieranie jest jednakowo efektywne w niskich i wysokich temperaturach, a fluopikolid jest bardzo stabilny i odporny na fotodegradację nawet przy silnym nasłonecznieniu. INFINITO może być stosowany od początku intensywnego wzrostu części nadziemnych aż do fazy początku zasychania naci.  Wyjątkowo skutecznie zwalcza agresywne typy zarazy ziemniaka. Działa zapobiegawczo, leczniczo i wyniszczająco. Elastyczny w stosowaniu, zależnie od programu ochrony. Doskonały profil toksykologiczny i ekotoksykologiczny. Do stosowania na: ziemniak, ogórek, cebula, czosnek, szalotka.


Pojemność: 25 ml

karta produktu
PRODUKT
DOSTĘPNY
Cena: 
10.50PLN

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również

PROPLANT 722SL 50ml FYTOFTOROZA / SUBSTRAL AMISTAR 250 SC / AGRECOL ACROBAT MZ 69 WG 10 g / AGRECOL MIEDZIAN 50 WP 100 g / AGRECOL
Cena: 
21.00PLN
Cena: 
8.80PLN
Cena: 
7.50PLN
Cena: 
14.40PLN

Logowanie

Email:
 
Hasło: 
» nie pamiętasz hasła?
 
 
Zakładanie konta
Dokonywanie zakupów w sklepie jest możliwe bez rejestracji i logowania. Zakładając konto zyskujesz możliwość korzystania z atrakcyjnych rabatów.

Płatność

 

Wysyłka


 

Partnerzy