Sklep Ogrodniczy - Nasiona Warzyw
ILOŚĆ
0
KWOTA
0.00

BAYER DECIS OGRÓD 015 EW 30 ml NA MSZYCĘ, STONKĘ

BAY-159
PRODUCENT: BAYER

Środek o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania szkodników gryzących i ssących w uprawach sadowniczych, warzywnych, roślin ozdobnych. Na roślinie działa powierzchniowo. Decis Ogród 015 EW to nowy preparat o nowej formulacji - olej w wodzie, co bardzo korzystnie zmienia profil ekotoksykologiczny preparatu w porównaniu do innych pyretroidów. Dzięki maleńkim kropelkom środek doskonale pokrywa powierzchnie roślin, jak również korpusy owadów. Zwiększona jest również odporność na zmywanie. Niższa koncentracja preparatu oznacza łatwiejsze odmierzanie oraz mniejszą szkodliwość. Formulacja na bazie wody, bardzo obniża ryzyko stosowania dla użytkownika i środowiska. Produkt nie jest oznakowany jako szkodliwy, nie działa drażniąco na skórę i drogi oddechowe, nie jest łatwopalny. Do stosowania na: ziemniak, pomidor, jabłoń, truskawka, róża , kocimiętka faassena, aster chiński, kapusta biała.


Opakowanie: 30 ml

karta produktu
PRODUKT
DOSTĘPNY
Cena: 
13.50PLN

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również

POLYSECT 005 SL 750 ML NA TARCZNIKI, MSZYCE / SUBSTRAL POLYSECT 005SL 25ML ŚRODEK OWADOBÓJCZY - MSZYCA, PRZĘDZIORKI BAYER DECIS OGRÓD 015 EW 100 ml NA MSZYCĘ, STONKĘ MOSPILAN 20 SP 2,5 g / AGRECOL
Cena: 
15.60PLN
Cena: 
7.70PLN
Cena: 
21.50PLN
Cena: 
7.80PLN

Logowanie

Email:
 
Hasło: 
» nie pamiętasz hasła?
 
 
Zakładanie konta
Dokonywanie zakupów w sklepie jest możliwe bez rejestracji i logowania. Zakładając konto zyskujesz możliwość korzystania z atrakcyjnych rabatów.

Płatność

 

Wysyłka


 

Partnerzy