Sklep Ogrodniczy - Nasiona Warzyw
ILOŚĆ
0
KWOTA
0.00

BAYER DECIS OGRÓD 015 EW 2 x 5 ml NA MSZYCĘ, STONKĘ

BAY-156
PRODUCENT: BAYER

Środek o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania szkodników gryzących i ssących w uprawach sadowniczych, warzywnych, roślin ozdobnych. Na roślinie działa powierzchniowo. Decis Ogród 015 EW to nowy preparat o nowej formulacji - olej w wodzie, co bardzo korzystnie zmienia profil ekotoksykologiczny preparatu w porównaniu do innych pyretroidów. Dzięki maleńkim kropelkom środek doskonale pokrywa powierzchnie roślin, jak również korpusy owadów. Zwiększona jest również odporność na zmywanie. Niższa koncentracja preparatu oznacza łatwiejsze odmierzanie oraz mniejszą szkodliwość. Formulacja na bazie wody, bardzo obniża ryzyko stosowania dla użytkownika i środowiska. Produkt nie jest oznakowany jako szkodliwy, nie działa drażniąco na skórę i drogi oddechowe, nie jest łatwopalny. Do stosowania na: ziemniak, pomidor, jabłoń, truskawka, róża , kocimiętka faassena, aster chiński, kapusta biała.


Opakowanie: 2 x 5 ml

karta produktu
PRODUKT
DOSTĘPNY
Cena: 
9.50PLN

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również

POLYSECT 005 SL 10 ML NA TARCZNIKI, MSZYCE / SUBSTRAL SUMIN SPINTOR 240 SC 5 ml PREPARAT OWADOBÓJCZY NA WCIORNASTKI NATUREN MULTI-INSEKT 750ML ŚRODEK OWADOBÓJCZY - MSZYCA, MĄCZNIK / SUBSTRAL KLEISTE ARKUSZE SOLTEX 10 szt. NA MSZYCE ZIEMIÓRKĘ - ROZMIAR MAŁY
Cena: 
4.50PLN
Cena: 
10.00PLN
Cena: 
12.50PLN
Cena: 
8.50PLN

Logowanie

Email:
 
Hasło: 
» nie pamiętasz hasła?
 
 
Zakładanie konta
Dokonywanie zakupów w sklepie jest możliwe bez rejestracji i logowania. Zakładając konto zyskujesz możliwość korzystania z atrakcyjnych rabatów.

Płatność

 

Wysyłka


 

Partnerzy