Sklep Ogrodniczy - Nasiona Warzyw
ILOŚĆ
0
KWOTA
0.00

BAYER BLATTANEX ŻEL 5G NA KARALUCHY I PRUSAKI

BAY-113
PRODUCENT: BAYER

Blattanex Gel przeznaczony jest do zwalczania karaluchów i prusaków w domach, mieszkaniach, pomieszczeniach biurowych, produkcyjnych, użyteczności publicznej, itp. Preparat jest szczególnie użyteczny do stosowania w miejscach wymagających specjalnej ostrożności przy zabiegach dezynsekcji, również tam, gdzie znajdują się urządzenia elektryczne, przełączniki czy komputery. Środek jest trutką pokarmową, działa po zjedzeniu przez szkodniki. Blattanex Gel jest szczególnie atrakcyjny dla karaluchów i prusaków, gdyż stanowi kombinację bardzo skutecznej substancji czynnej ze smakowitą przynętą. Jako trutka pokarmowa musi zostać zjedzony i po pewnym czasie ujawnia swoje działanie. Insekty giną w kryjówkach lub gniazdach, dlatego często martwe owady wcale nie są widoczne. Niezjedzona trutka pozostaje atrakcyjna dla karaczanów przez wiele miesięcy. Doskonałe przyleganie do podłoża oraz mleczny kolor pozwalają na nie rzucające się w oczy użycie na różnorodnych powierzchniach. Wykładanie żelu nie wymaga wcześniejszego przygotowania pomieszczenia, może odbywać się w obecności ludzi nie przerywając im codziennych czynności.


Opakowanie: 5 g

karta produktu
PRODUKT
DOSTĘPNY
Cena: 
17.50PLN

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również

SUBSTRAL NA MRÓWKI I INNE INSEKTY 100g AFANISEP PYLISTY 100 g NA KARALUCHY, KARACZANY, MRÓWKI I RYBIKI SPRAY ODSTRASZAJĄCY NA KOMARY, MESZKI I KLESZCZE DLA LUDZI 90 ml DEET / AGRECOL PŁYN - ZAPAS 30 ml DO PUŁAPKI NA MUSZKI OWOCÓWKI / BROS
Cena: 
7.00PLN
Cena: 
5.50PLN
Cena: 
8.50PLN
Cena: 
4.80PLN

Logowanie

Email:
 
Hasło: 
» nie pamiętasz hasła?
 
 
Zakładanie konta
Dokonywanie zakupów w sklepie jest możliwe bez rejestracji i logowania. Zakładając konto zyskujesz możliwość korzystania z atrakcyjnych rabatów.

Płatność

 

Wysyłka


 

Partnerzy