Sklep Ogrodniczy - Nasiona Warzyw
ILOŚĆ
0
KWOTA
0.00

BAYER BLATTANEX ŻEL 5G NA KARALUCHY I PRUSAKI

BAY-113
PRODUCENT: BAYER

Blattanex Gel przeznaczony jest do zwalczania karaluchów i prusaków w domach, mieszkaniach, pomieszczeniach biurowych, produkcyjnych, użyteczności publicznej, itp. Preparat jest szczególnie użyteczny do stosowania w miejscach wymagających specjalnej ostrożności przy zabiegach dezynsekcji, również tam, gdzie znajdują się urządzenia elektryczne, przełączniki czy komputery. Środek jest trutką pokarmową, działa po zjedzeniu przez szkodniki. Blattanex Gel jest szczególnie atrakcyjny dla karaluchów i prusaków, gdyż stanowi kombinację bardzo skutecznej substancji czynnej ze smakowitą przynętą. Jako trutka pokarmowa musi zostać zjedzony i po pewnym czasie ujawnia swoje działanie. Insekty giną w kryjówkach lub gniazdach, dlatego często martwe owady wcale nie są widoczne. Niezjedzona trutka pozostaje atrakcyjna dla karaczanów przez wiele miesięcy. Doskonałe przyleganie do podłoża oraz mleczny kolor pozwalają na nie rzucające się w oczy użycie na różnorodnych powierzchniach. Wykładanie żelu nie wymaga wcześniejszego przygotowania pomieszczenia, może odbywać się w obecności ludzi nie przerywając im codziennych czynności.


Opakowanie: 5 g

karta produktu
PRODUKT
DOSTĘPNY
Cena: 
17.50PLN

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również

PŁYN - ZAPAS 60 NOCY DO ELEKTROFUMIGATORA NA KOMARY / BROS PUŁAPKA Z PŁYNEM NA OSY I MUCHY / BROS PŁYN - ZAPAS 200 ml DO PUŁAPKI NA OSY I MUCHY / BROS LEP NA NA OKNO PRZECIW OWADOM - NAKLEJKA 4 szt. / BROS
Cena: 
12.50PLN
Cena: 
16.90PLN
Cena: 
8.20PLN
Cena: 
4.20PLN

Logowanie

Email:
 
Hasło: 
» nie pamiętasz hasła?
 
 
Zakładanie konta
Dokonywanie zakupów w sklepie jest możliwe bez rejestracji i logowania. Zakładając konto zyskujesz możliwość korzystania z atrakcyjnych rabatów.

Płatność

 

Wysyłka


 

Partnerzy