Sklep Ogrodniczy - Nasiona Warzyw
ILOŚĆ
0
KWOTA
0.00

AKTYWNY PŁYN DO MYCIA NAGROBKÓW MINOS 270ml + PREZENT

NJ61
PRODUCENT: INCO

Aktywny płyn przeznaczony do mycia nagrobków oraz innych powierzchni z kamienia polerowanego, takich jak lastriko, granit, marmur. Płyn Minos dzięki swojej specjalnej formule czyści pomniki z każdego rodzaju brudu. Bez problemu radzi sobie ze śladami po liściach, zazieleniami oraz ptasimi odchodami. Dodatkowo wykazuje działanie pielęgnacyjne.

Sposób użycia: rozcieńczyć 3 nakrętki płynu w 1 litrze wody i dokładnie umyć powierzchnię kamienną. W przypadku występowania silnych zabrudzeń, nanieść skoncentrowany płyn na zabrudzoną powierzchnię, doczyścić a następnie spłukać wodą. W celu uzyskania idealnego połysku i zabezpieczenia przed działaniem szkodliwych czynników atmosferycznych, takich jak kurz czy wilgoć zaleca się konserwowanie i nabłyszczanie nagrobków pastą Minos, dostepną w naszej ofercie.


Opakowanie: 270 ml

Prezent: do każdego opakowania ściereczka gratis!

karta produktu
PRODUKT
NIEDOSTĘPNY
Cena: 
4.20PLN

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również

PASTA DO CZYSZCZENIA NAGROBKÓW MINOS 240G AKTYWNY SPRAY DO MYCIA NAGROBKÓW MINOS 400ml + ŚCIERKA PŁYNNA PASTA DO CZYSZCZENIA NAGROBKÓW MINOS 270 ML + ŚCIERKA
Cena: 
5.99PLN
Cena: 
5.99PLN
Cena: 
5.99PLN

Logowanie

Email:
 
Hasło: 
» nie pamiętasz hasła?
 
 
Zakładanie konta
Dokonywanie zakupów w sklepie jest możliwe bez rejestracji i logowania. Zakładając konto zyskujesz możliwość korzystania z atrakcyjnych rabatów.

Płatność

 

Wysyłka


 

Partnerzy