Sklep Ogrodniczy - Nasiona Warzyw
ILOŚĆ
0
KWOTA
0.00

AFANISEP PYLISTY 100 g NA KARALUCHY, KARACZANY, MRÓWKI I RYBIKI

CH118
PRODUCENT: FREGATA

Wygodny w użyciu proszek owadobójczy skutecznie zwalczający owady biegające. Eliminuje występujące w pomieszczeniach karaluchy, prusaki, pluskwy, pchły, mrówki, rybiki cukrowe, mole i inne owady. Najlepszy efekt uzyskuje się stosując środek co dwa tygodnie. Preparat pozostawiony w szczelinach zabezpiecza przed inwazją owadów przez kilka miesięcy. Preparatem należy opylać miejsca gromadzenia się, gnieżdżenia i drogi przebiegu owadów (szczeliny i pęknięcia w podłodze i ścianach, narożniki, za listwami, progami, meblami, lodówkami, wokół urządzeń sanitarnych, wentylacyjnych itp.). Preparat stosować w dawce od 1 – 10 g na 1 m² powierzchni. Nie opylać całych powierzchni pomieszczenia. Preparat pozostawiony w miejscach trudno dostępnych zabezpiecza przed inwazją owadów przez okres kilku miesięcy.


Opakowanie: 100 g

karta produktu
PRODUKT
NIEDOSTĘPNY
Cena: 
5.50PLN

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również

POŻEGNIANIE Z KOMAREM 950 ml FORMUŁA Z USA NA KOMARY ABC płynny preparat na mrówki / ABC dla domu i ogrodu PŁYN - ZAPAS 200 ml DO PUŁAPKI NA OSY I MUCHY / BROS SUBSTRAL NA MRÓWKI I INNE INSEKTY 500g
Cena: 
37.00PLN
Cena: 
19.90PLN
Cena: 
8.20PLN
Cena: 
23.00PLN

Logowanie

Email:
 
Hasło: 
» nie pamiętasz hasła?
 
 
Zakładanie konta
Dokonywanie zakupów w sklepie jest możliwe bez rejestracji i logowania. Zakładając konto zyskujesz możliwość korzystania z atrakcyjnych rabatów.

Płatność

 

Wysyłka


 

Partnerzy