Sklep Ogrodniczy - Nasiona Warzyw
ILOŚĆ
0
KWOTA
0.00

!!! WYSYŁKA ZA 1 GROSZ !!! OBORNIK GRANULOWANY FERTIGO 20L

N202
PRODUCENT: FERTIGO

 Skoncentrowany naturalny nawóz granulowany przeznaczony do zasilania wszystkich roślin ogrodowych. Zawiera aktywne biologicznie substancje stymulujące aktywizujące wzrost irozwój zarówno pędów jak i korzeni. Obornik trwale użyźnia glebęmagazynuje wilgoćchroni przed erozją. Wnosi do podłoża próchnicę a wraz z nią pożyteczne życie biologiczne.


Stosowanie: Nawóz można stosować jako pod wszystkie rośliny, nawet te doniczkowe. Szczególnie poleca się go na gleby wyjałowione, zniszczone, ubogie w składniki pokarmowe oraz żywą i martwą materię organiczną oraz w ogrodach, w miastach lub w ich sąsiedztwie z uwagi na dużą zdolność obornika do neutralizacji niekorzystnych wpływów cywilizacji (metale ciężkie, erozja, zanieczyszczenie gleby i wody).

Sposoby nawożenia:

1. Posypowo: dawka ok. 4 - 6 kg na 100 m2. Nawóz należy równomiernie rozsypać.

2. Rzędowo lub punktowo - np. rośliny świeżo wysadzane - umieścić obornik możliwie blisko korzeni roślin i przysypać glebą.


3. Nawożenie półpłynną częściowo rozpuszczoną zawiesiną obornika. Nawóz zalać wodą (nie gorącą ) zostawić na ok. 14 dni a następnie dobrze wymieszać i taką zawiesiną można podlać rośliny.


Termin stosowania: cały rok


Opakowanie: 20 l


Uwaga!


Wysyłka w cenie 1 grosz tylko w przypadku przedpłaty. 


W przypadku przesyłki pobraniowej koszt wysyłki wynosi 10,01 zl.

karta produktu
PRODUKT
DOSTĘPNY
Cena: 
37.99PLN

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również

NAWÓZ JESIENNY DO TRAWNIKÓW / FLOROVIT 25kg WYSYŁKA ZA 1 GROSZ!
Cena: 
105.99PLN

Logowanie

Email:
 
Hasło: 
» nie pamiętasz hasła?
 
 
Zakładanie konta
Dokonywanie zakupów w sklepie jest możliwe bez rejestracji i logowania. Zakładając konto zyskujesz możliwość korzystania z atrakcyjnych rabatów.

Płatność

 

Wysyłka


 

Partnerzy