Sklep Ogrodniczy - Nasiona Warzyw
ILOŚĆ
0
KWOTA
0.00

!!! WYSYŁKA ZA 1 GROSZ !!! NAWÓZ DO IGLAKÓW / FLOROVIT 25 kg

N28
PRODUCENT: FLOROVIT


Nawóz mineralny w postaci granulatu do nawożenia wszystkich gatunków drzew i krzewów iglastych. Regularne stosowanie zapewnia piękny wygląd i intensywny wzrost nawożonych roślin oraz zmniejsza przebarwienia igieł w okresie zimowym.

Termin stosowania: IV-VIII

Sposób stosowania:


Drzewa i krzewy iglaste: Stosować w kwietniu, w połowie czerwca i w połowie sierpnia rozsypując nawóz wokół drzew i krzewów, w dawce 4-15 g na 1 drzewo lub krzew (w zależności od wieku i wielkości). Rośliny iglaste o wysokości powyżej 1 m można nawozić jednorazowo wiosną, stosując 30-40 g nawozu na 1 m wysokości krzewu lub drzewa. Korzystnie jest lekko zmieszać nawóz z wierzchnią warstwą gleby. Regularne podlewanie zwiększa efektywność nawożenia. 

Drzewa i krzewy liściaste: Nawóz doskonale nadaje się do zasilania innych drzew i krzewów, takich jak ozdobne krzewy liściaste np. forsycje czy migdałki, drzewa liściaste np. brzozy, klony, a także orzechy włoskie i laskowe.Pod młode rośliny (do 1 m wysokości) należy rozsiać równomiernie pod koronę 5-10 g nawozu wczesną wiosną (kwiecień), następnie latem (czerwiec) i w sierpniu. Jeśli rośliny są większe, można jednorazowo wiosną rozsiać pod koronę 30-40 g nawozu. Po rozsypaniu nawozu rośliny należy obficie podlać. Jedna łyżka stołowa zawiera średnio 15 g nawozu.

 

Opakowanie: 25 kg

UWAGA!


WYSYŁKA ZA 1 GROSZ TYLKO W PRZYPADKU PRZEDPŁATY!


W PRZYPADKU PRZESYŁKI POBRANIOWEJ KOSZT WYSYŁKI WYNOSI 10,01 zl!

karta produktu
PRODUKT
DOSTĘPNY
Cena: 
110.89PLN

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również

NAWÓZ DO ROŚLIN IGLASTYCH OGRÓD START 25KG NAWÓZ DO IGLAKÓW PRZECIW BRĄZOWIENIU IGIEŁ 1,2 kg SUBSTRAL OSMOCOTE NAWÓZ DO IGLAKÓW 5KG NAWÓZ DO IGLAKÓW / FLOROVIT 8 kg
Cena: 
62.00PLN
Cena: 
12.50PLN
Cena: 
141.00PLN
Cena: 
57.00PLN

Logowanie

Email:
 
Hasło: 
» nie pamiętasz hasła?
 
 
Zakładanie konta
Dokonywanie zakupów w sklepie jest możliwe bez rejestracji i logowania. Zakładając konto zyskujesz możliwość korzystania z atrakcyjnych rabatów.

Płatność

 

Wysyłka


 

Partnerzy