Sklep Ogrodniczy - Nasiona Warzyw
ILOŚĆ
0
KWOTA
0.00

!!! WYSYŁKA ZA 1 GROSZ !!! NAWÓZ DO IGLAKÓW / FLOROVIT 25 kg

N28
PRODUCENT: FLOROVIT


Nawóz mineralny w postaci granulatu do nawożenia wszystkich gatunków drzew i krzewów iglastych. Regularne stosowanie zapewnia piękny wygląd i intensywny wzrost nawożonych roślin oraz zmniejsza przebarwienia igieł w okresie zimowym.

Termin stosowania: IV-VIII

Sposób stosowania:


Drzewa i krzewy iglaste: Stosować w kwietniu, w połowie czerwca i w połowie sierpnia rozsypując nawóz wokół drzew i krzewów, w dawce 4-15 g na 1 drzewo lub krzew (w zależności od wieku i wielkości). Rośliny iglaste o wysokości powyżej 1 m można nawozić jednorazowo wiosną, stosując 30-40 g nawozu na 1 m wysokości krzewu lub drzewa. Korzystnie jest lekko zmieszać nawóz z wierzchnią warstwą gleby. Regularne podlewanie zwiększa efektywność nawożenia. 

Drzewa i krzewy liściaste: Nawóz doskonale nadaje się do zasilania innych drzew i krzewów, takich jak ozdobne krzewy liściaste np. forsycje czy migdałki, drzewa liściaste np. brzozy, klony, a także orzechy włoskie i laskowe.Pod młode rośliny (do 1 m wysokości) należy rozsiać równomiernie pod koronę 5-10 g nawozu wczesną wiosną (kwiecień), następnie latem (czerwiec) i w sierpniu. Jeśli rośliny są większe, można jednorazowo wiosną rozsiać pod koronę 30-40 g nawozu. Po rozsypaniu nawozu rośliny należy obficie podlać. Jedna łyżka stołowa zawiera średnio 15 g nawozu.

 

Opakowanie: 25 kg

UWAGA!


WYSYŁKA ZA 1 GROSZ TYLKO W PRZYPADKU PRZEDPŁATY!


W PRZYPADKU PRZESYŁKI POBRANIOWEJ KOSZT WYSYŁKI WYNOSI 10,01 zl!

karta produktu
PRODUKT
DOSTĘPNY
Cena: 
110.89PLN

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również

NAWÓZ DO IGLAKÓW / FRUCTUS 5 kg SUBSTRAL OSMOCOTE 100 DNI NAWÓZ DO IGLAKÓW 5KG NAWÓZ DO ROŚLIN IGLASTYCH OGRÓD START 10 KG NAWÓZ DO IGLAKÓW FRUKTOVIT PLUS 25KG
Cena: 
18.25PLN
Cena: 
70.00PLN
Cena: 
33.00PLN
Cena: 
61.00PLN

Logowanie

Email:
 
Hasło: 
» nie pamiętasz hasła?
 
 
Zakładanie konta
Dokonywanie zakupów w sklepie jest możliwe bez rejestracji i logowania. Zakładając konto zyskujesz możliwość korzystania z atrakcyjnych rabatów.

Płatność

 

Wysyłka


 

Partnerzy